Partneři Aikido Koloseum

Děkujeme všem partnerům za podporu. Velice si vážíme všech, kdo přispívají k tomu, že děti a mládež mají možnost navštěvovat sportovní kluby. 

GLANC automatické vratové systémy

Garážová vrata a vratová technika na míru

Naše společnost byla založena v roce 1997. Zabývá se výrobou, prodejem a montáži širokého sortimentu vratové techniky. Zakládáme si na individuálním přístupu k zákazníkům, jejichž spokojenost nás v naší práci pohání více než 20 let.

Podpořila náš klub finančním příspěvkem pro rozvoj aikido v dětském oddílu.   

glanc-vrata.czR6 CLUB OLOMOUC

R6 Club Olomouc, místo našlapané zábavy a hudebního zážitku. Moderní klub v centru města, který ti nabídne opravdu hodně. Luxusní zázemí, profesionální přístup personálu a pravidelné mejdany každý týden! Otevřeno každý čtvrtek, pátek a sobotu od 21.00 do 5.00.- Luxusní zázemí klubu a klimatizované prostory
- dvě hudební scény
- čtyři bary na třech podlaží
- letní venkovní terasa s barem
- V.I.P. lounge
- zóna pro kuřáky 

Podpořila náš klub finančním příspěvkem pro rozvoj aikido v dětském oddílu. 


TRANSVIA S.R.O.

"Obchod, není nakonec nic víc, než kupa lidských vztahů."
- Lee Iacocca -

Jsme sice mladá firma, ale se silným zázemím a partnery v zádech. Náš tým tvoří lidé s mnohaletými zkušenostmi získanými v logistických společnostech a distribučních centrech a to jak za monitory v kancelářích, tak za volanty na cestách a dálnicích téměř po celé Evropě. Ale zkušenosti nejsou to hlavní co nabízíme. Protože moc dobře víme, že i díky obchodním kontaktům mohou vznikat nová přátelství, snažíme se ke každému zájemci o naše služby přistupovat až kamarádsky, ale přitom profesionálně. Jsme tu od toho, abychom starosti s dopravou vašeho zboží řešili za vás, od začátku do konce. Říká se, že většina tras vede z bodu A do bodu B, my to vidíme jinak...

Trasa vede vždy z bodu A do bodu Z.

A vše co je mezitím, jsme MY!

Podpořila náš klub finančním příspěvkem pro rozvoj aikido v dětském oddílu.  

www.transvia.cz

WOOD-LIFE

Sruby a roubenky realizujeme především podle individuálních představ a požadavků klienta. S každým potencionálním klientem jednáme individuálně a na základě jeho vlastních představ prvotně zpracováváme studii srubu s ohledem na charakter stavebního pozemku. Součástí studie je i přesná a závazná cenová nabídka. 

Podpořila náš klub pro rozvoj aikido v dětském oddílu.  

www.woodlife.cz
SERVIS PETR KŘIVÁNEK

Firma SERVIS KŘIVÁNEK, která poskytuje kvalitní předprodejní, záruční a pozáruční servis zemědělských a stavebních strojů , podpořila náš klub finančním příspěvkem pro rozvoj aikido v dětském oddílu. 

serviskrivanek.cz


BP STAVBY Morava s.r.o.

Společnost BP Stavby, stavební a inženýrská společnost realizující projekty pro bydlení, podnikání, obchod a služby v ČR, podpořila náš klub finančním příspěvkem pro rozvoj aikido v dětském oddílu.

 bpstavbymorava.cz


FOX LASER s.r.o.

Fox Laser s.r.o., mladá firma zabývající se zakázkovým CNC laserovým pálením plechů a ohraňováním, podpořila náš klub finančním příspěvkem pro rozvoj aikido v dětském oddílu.

  foxlaser.cz


KATPET výroba nábytku

Český výrobce kvalitního nábytku na míru, která již přes 10 let svou širokou paletou sortimentu a                              výborného designu drží krok s dobou, podpořil náš klub finančním příspěvkem pro rozvoj aikido v dětském oddílu.

  katpet.cz


GREENBOND

Jsme nová, stále se rozvíjející firma s bohatými zkušenosti, která vznikla v roce 2016. Naší prioritou je spokojenost zákazníka, prvotřídní kvalita služeb a dokonalá komunikace se zákazníkem. Naše firma vznikla v roce 2016. Našim zákazníkům nabízíme vstřícnou komunikaci, návrh a důkladné projednání projektu a maximální možnou kvalitu odvedené práce.

Používáme nejkvalitnější technologie a stroje. Stále se snažíme vyvíjet a každá další nová zakázka nás posouvá vpřed.

Snažíme se neustále vzdělávat, pravidelně se zúčastňujeme seminářů a kurzů. Naším cílem je poznávat a následně pak používat stále nejnovější trendy a moderní prvky v oblasti zahradní architektury, výsadby, realizace a údržby zeleně.

Zabýváme se zpracováním návrhů zahrad, parků, hřišť, výsadby. Používáme nejnovější a osvědčená hnojiva, substráty, osiva, zeleň a rostliny. Snažíme se stále přizpůsobovat době, a především našemu zákazníkovi, který je pro nás vždy prioritou.

Věříme v maximální kvalitu a efektivnost našich prací. To dokazují naše projekty. Pohybujeme se ve veřejných a státních zakázkách, kde jsme získali spoustu kladných referencí.

Rádi se s Vámi setkáme osobně a vše na místě projednáme.

Se vší úctou a respektem,

Green Bond s.r.o.

  • Realizace a údržba veřejné zeleně
  • Revitalizace zahrad

  • Realizace střešních zahrad

  • Realizace zahrad včetně projektové dokumentace

Podpořila náš klub finančním příspěvkem pro rozvoj aikido v dětském oddílu.

greenbond.cz


 OLC SYSTEMS

Společnost OLC Systems s.r.o., ryze česká softwarová společnost, která od svého vzniku v roce 2000 vyvíjí výrobní a evidenční informační systémy , pro desktopové a mobilní aplikace, podpořila náš klub pro rozvoj aikido v dětském oddílu.

www.olc.cz


KOMINICTVÍ GARDOŇ

Kominické práce & servis

Kromě klasické kominické činnosti (čištění, kontrola, revize) se také zabývám frézováním, vložkováním a stavbou komínových systémů. Podpořila náš klub pro rozvoj aikido v dětském oddílu.

kominictvi-gardon.cz


AROMAMASÁŽE

Současná společnost a rytmus doby, diktují hektický způsob života. Takový životní styl způsobuje významnou stresovou zátěž projevující se dlouhodobou únavou přecházející ve ztuhnutí svalstva s následnými bolestmi zad a krční páteře. Salon AROMAMASÁŽE nabízí možnost snížení následků stresu pomocí relaxačních technik. Cílem nabízených a poskytovaných služeb je spokojený a uvolněný klient, který díky době strávené v našem salonu, dobije životní energii, zbaví se stresu a odchází s pocitem dobře investovaného času.

Podpořila náš spolek příspěvkem pro rozvoj aikido v dětském oddílu.

aromamaseri.cz


TEA TIME 4U

Prodej sypaných čajů a kvalitní zrnkové kávy od firmy OXALIS ,porcelánu, domácích sirupů .

Podpořila náš spolek příspěvkem pro rozvoj aikido v dětském oddílu. HANÁCKÁ DÍLNA

Nacházíme originální řešení produktů jako jsou obaly, tašky, sedací vaky, transportní bay, pevné case brašny pro firemní i retailovou klientelu. Protože jsme česká firma a zakládáme si na komplexnímu servisu, ručíme nejen za kvalitu výrobků, ale také za jeho dlouhodobý záruční i pozáruční servis. Umožňujeme našim klientům zakázkovou výrobu na míru a dle jejich požadavků a to i v malých sériích nebo kusech.

Podpořila náš klub produkty , ze svého širokého portfolia .      

 www.hanackadilna.cz


Kdy začít s aikido? Kdykoliv

Přidat se můžete kdykoliv v průběhu roku, a začít mohou i děti od 6 let. Přijďte si zacvičit na trénink dle rozpisu nebo kontaktujte vedoucího klubu. Aikido je určeno všem lidem bez rozdílu věku, pohlaví etc.


© 2021 Všechna práva vyhrazena.

合気道28シュテルンベルク

AIKIDO KOLOSEUM je členem Aikido 4U


Vytvořte si webové stránky zdarma!