Partneři Aikido Koloseum

Děkujeme všem partnerům za podporu. Velice si vážíme všech, kdo přispívají k tomu, že děti a mládež mají možnost navštěvovat sportovní kluby. 

GLANC automatické vratové systémy

Garážová vrata a vratová technika na míru

Naše společnost byla založena v roce 1997. Zabývá se výrobou, prodejem a montáži širokého sortimentu vratové techniky. Zakládáme si na individuálním přístupu k zákazníkům, jejichž spokojenost nás v naší práci pohání více než 20 let.

Podpořila náš klub finančním příspěvkem pro rozvoj aikido v dětském oddílu.   

glanc-vrata.cz


PARTY KLUB VARNA OLOMOUC

Party club Varna Olomouc, místo našlapané zábavy a hudebního zážitku. Moderní klub v centru města, který ti nabídne opravdu hodně. Luxusní zázemí, profesionální přístup personálu a pravidelné mejdany každý týden! Otevřeno každý čtvrtek, pátek a sobotu od 21.00 do 5.00.- Luxusní zázemí klubu a klimatizované prostory
- dvě hudební scény
- čtyři bary na třech podlaží
- letní venkovní terasa s barem
- V.I.P. lounge
- zóna pro kuřáky 

Podpořila náš klub finančním příspěvkem pro rozvoj aikido v dětském oddílu. 

TRANSVIA S.R.O.

"Obchod, není nakonec nic víc, než kupa lidských vztahů."
- Lee Iacocca -

Jsme sice mladá firma, ale se silným zázemím a partnery v zádech. Náš tým tvoří lidé s mnohaletými zkušenostmi získanými v logistických společnostech a distribučních centrech a to jak za monitory v kancelářích, tak za volanty na cestách a dálnicích téměř po celé Evropě. Ale zkušenosti nejsou to hlavní co nabízíme. Protože moc dobře víme, že i díky obchodním kontaktům mohou vznikat nová přátelství, snažíme se ke každému zájemci o naše služby přistupovat až kamarádsky, ale přitom profesionálně. Jsme tu od toho, abychom starosti s dopravou vašeho zboží řešili za vás, od začátku do konce. Říká se, že většina tras vede z bodu A do bodu B, my to vidíme jinak...

Trasa vede vždy z bodu A do bodu Z.

A vše co je mezitím, jsme MY!

Podpořila náš klub finančním příspěvkem pro rozvoj aikido v dětském oddílu.  

www.transvia.cz
WOOD-LIFE

Sruby a roubenky realizujeme především podle individuálních představ a požadavků klienta. S každým potencionálním klientem jednáme individuálně a na základě jeho vlastních představ prvotně zpracováváme studii srubu s ohledem na charakter stavebního pozemku. Součástí studie je i přesná a závazná cenová nabídka. 

Podpořila náš klub pro rozvoj aikido v dětském oddílu.  

www.woodlife.czSERVIS PETR KŘIVÁNEK

Firma SERVIS KŘIVÁNEK, která poskytuje kvalitní předprodejní, záruční a pozáruční servis zemědělských a stavebních strojů , podpořila náš klub finančním příspěvkem pro rozvoj aikido v dětském oddílu. 

serviskrivanek.cz

BP STAVBY Morava s.r.o.

Společnost BP Stavby, stavební a inženýrská společnost realizující projekty pro bydlení, podnikání, obchod a služby v ČR, podpořila náš klub finančním příspěvkem pro rozvoj aikido v dětském oddílu.

 bpstavbymorava.cz

FOX LASER s.r.o.

Fox Laser s.r.o., mladá firma zabývající se zakázkovým CNC laserovým pálením plechů a ohraňováním, podpořila náš klub finančním příspěvkem pro rozvoj aikido v dětském oddílu.

  foxlaser.cz

KATPET výroba nábytku

Český výrobce kvalitního nábytku na míru, která již přes 10 let svou širokou paletou sortimentu a                              výborného designu drží krok s dobou, podpořil náš klub finančním příspěvkem pro rozvoj aikido v                            dětském oddílu.

  katpet.cz

KREATICO Art 

Firma KREATICO art s. r. o. je rodinná firma zabývající se zakázkovou a atypickou výrobou. Navrhujeme a realizujeme prvky a doplňky do interiérů, včetně solitérů. Klademe důraz na kvalitu našich výrobků se zaměřením na detail provedení. S konečným produktem musíme být vždy maximálně spokojeni, což je zárukou poctivě odvedené práce. 

Podpořila náš klub finančním příspěvkem pro rozvoj aikido v dětském oddílu.

www.kreaticoartshop.cz 

 


 OLC SYSTEMS

Společnost OLC Systems s.r.o., ryze česká softwarová společnost, která od svého vzniku v roce 2000 vyvíjí výrobní a evidenční informační systémy , pro desktopové a mobilní aplikace, podpořila náš klub pro rozvoj aikido v dětském oddílu.

www.olc.cz

KOMINICTVÍ GARDOŇ

Kominické práce & servis

Kromě klasické kominické činnosti (čištění, kontrola, revize) se také zabývám frézováním, vložkováním a stavbou komínových systémů. Podpořila náš klub pro rozvoj aikido v dětském oddílu.

kominictvi-gardon.cz

HANÁCKÁ DÍLNA

Nacházíme originální řešení produktů jako jsou obaly, tašky, sedací vaky, transportní bay, pevné case brašny pro firemní i retailovou klientelu. Protože jsme česká firma a zakládáme si na komplexnímu servisu, ručíme nejen za kvalitu výrobků, ale také za jeho dlouhodobý záruční i pozáruční servis. Umožňujeme našim klientům zakázkovou výrobu na míru a dle jejich požadavků a to i v malých sériích nebo kusech.

Podpořila náš klub produkty , ze svého širokého portfolia .      

 www.hanackadilna.cz

Kdy začít s aikido? Kdykoliv

Přidat se můžete kdykoliv v průběhu roku, a začít mohou i děti od 6 let. Přijďte si zacvičit na trénink dle rozpisu nebo kontaktujte vedoucího klubu. Aikido je určeno všem lidem bez rozdílu věku, pohlaví etc.

© 2021  Všechna práva vyhrazena.
合気道27シュテルンベルク 
 AIKIDO KOLOSEUM je členem Aikido 4U
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!